Szkolenie: „Sztuka osiągania celów”

 

Dzięki szkoleniu „Sztuka osiągania celów” dowiesz się jak ważne w życiu człowieka jest wyznaczanie celów. Posiądziesz umiejętność prawidłowego określania celów abyś nie tracił już więcej czasu na dążeniu do czegoś, co w efekcie końcowym i tak nie uczyni Cię szczęśliwym. Poznasz tajniki motywacji wewnętrznej i zewnętrznej, dzięki którym będziesz mógł pokonywać wszelkie trudności występujące na drodze do Twoich celów. Dowiesz się także jak budować swoją motywację oraz co zrobić by jej nie utracić. Na szkoleniu omówiona zostanie również wytrwałość, która nie pozwoli na Twój upadek oraz rezygnację z Twoich celów po chwilowych niepowodzeniach. Posiądziesz umiejętność podsycania wiary w Twój sukces poprzez poznanie technik wzmacniania swojej wytrwałości.

W trakcie szkolenia usłyszysz wiele inspirujących historii z życia ludzi, którzy mimo przeciwności losu zdobyli to czego pragnęli, tak byś wpoił sobie jak ważne jest to o czym mowa na szkoleniu „Sztuka osiągania celów”. Program szkolenia obejmuje liczne ćwiczenia praktyczne, żebyś mógł od razu wcielić je w życie.

Przyjdź na szkolenie „Sztuka osiągania celów” i odmień swoje życie! Nie pozwól na bierne dryfowanie po oceanie życia. Weź ster w dłoń i zostań kowalem swojego losu już podczas najbliższego szkolenia!

 kliknij i zapisz się na szkolenie!

Program szkolenia:

1.      Czym jest cel oraz dlaczego warto go wyznaczyć?

2.      Jak sprawdzić czy nasz cel jest tym właściwym?

3.      Wyznaczenie celu- ćwiczenia praktyczne.

4.      Cele pośrednie- czym są i dlaczego warto je stosować?

5.      Motywacja- czym jest oraz dlaczego jest ona nam niezbędna?

6.      Jak zwiększać swoją motywację?

7.      Czym jest motywacja wewnętrzna i motywacja zewnętrzna oraz jak właściwie ich używać>

8.      Motywacja- ćwiczenia praktyczne.

9.      Czym jest wytrwałość?

10.  Co robić by być wytrwałym?

11.  Wytrwałość- ćwiczenia praktyczne.

12.  Negatywne myśli- czym są i jak się ich wyzbyć?

 

Przyjdź na szkolenie „Sztuka osiągania celów” i odmień swoje życie! Nie pozwól na bierne dryfowanie po oceanie życia. Weź ster w dłoń i zostań kowalem swojego losu już podczas najbliższego szkolenia!

 


Wybierz termin szkolenia:


Sztuka osiągania celów

Zamówienie szkolenia indywidualnie lub grupowo poprzez:

- telefon 504-509-977, 794-634-561 

- email: szkolenia@HolisticPrograms.pl


ZADZWOŃ I ZAPYTAJ O NAJBLIŻSZE SZKOLENIE

99,00 zł