Moje motto życiowe to nasza główna  zasada: 
"Warto wiedzieć"
.

 

 

 

 Adam Kasperek z wykształcenia terapeuta, pedagog, dietetyk
oraz ekspert promocji zdrowia i edukacji zdrowotnej.
Ponadto, instruktor rekreacji ruchowej w tym sportu i kulturystyki oraz tańca. Twórca autorskiej techniki pracy terapeutycznej „Wrap-Dance”, czyli tańca kreatywnego z chustami.

 

Propagator zdrowego stylu życia i autor programu profilaktyki i leczenia „Siedem Filarów Zdrowia”.
Na swoim koncie posiada 3 publikacje książkowe.

Od 19 lat pracuje z osobami niepełnosprawnymi, chorymi oraz ich rodzinami. Wykładowca akademicki, prowadzi spotkania, szkolenia oraz warsztaty dla wszystkich grup wiekowych.

 

 JAK KORZYSTAĆ Z BEZPŁATNYCH MATERIAŁÓW NA STRONIE?
Zobacz film poniżej, tam podpowiadamy od czego zacząć...
1. Autor materiałów HolisticPrograms Adam Kasperek zawartych na serwisach internetowych www.HolisticPrograms.pl oraz Szkolenia-HolisticPrograms.com, udostępniających i sprzedających towary tych stron internetowych nie świadczą indywidualnemu czytelnikowi/widzowi zawodowego doradztwa, ani usług o charakterze medycznym.

2. Wiedza tu zawarta, jak i opisane procedury i sugestie nie mogą zastąpić konsultacji lekarskiej. Wszystko, co dotyczy zdrowia wymaga nadzoru medycznego, dlatego stosowanie jakichkolwiek metod i preparatów polecanych na tych stronach wymaga wcześniejszej konsultacji lekarskiej. Według prawa do lekarza należy ostateczna decyzja dotycząca leczenia.

3. Autor stron nie będą odpowiedzialni za żadne straty lub szkody rzekomo spowodowane przez jakiekolwiek informacje, bądź sugestie pochodzące z tej strony.

4. Autor na stronach publikuje różne przepisy i zalecenia. Nie odpowiada ednak za specyficzne potrzeby zdrowotne lub alergiczne czytelników, ogladających oraz klientów, które mogą wymagać nadzoru lekarskiego. Autor nie ponosi odpowiedzialności za niekorzystne reakcje na podane na stronach i oferowanych zalecenia i przepisy.

Jakiekolwiek działania zawsze konsultuj ze swoim lekarzem i nie rób niczego na własną rękę!

5. Wiedza tu zawarta jest tylko inspiracją do pogłebionej rozmowy i indwidualnej konsultacji każdego z: czytelników, ogladających oraz klientów, wraz ze swoim lekarzem prowadzącym i inymi specjalistami, pod których opieką i prowadzeniem, może się znajdować.

6. Korzystając z materiałow i towarów w tym szkoleń (eventów) dostępnych na serwisach internetowych www.HolisticPrograms.pl oraz Szkolenia-HolisticPrograms.com i ich subdomenach oraz dokonując zakupu towarów i usług tam zawartych akceptujesz powyższy regulamin w całości.