Adam Kasperek edukator zdrowia - programista mentalny. Moje motto życiowe to nasza główna  zasada: 
"Warto wiedzieć"
.

 Nie interesuje mnie bycie zwykłym człowiekiem.
Nigdy nie robiłem rzeczy jak inni...

Pe­symis­ta po­wie, że szklan­ka jest do połowy pus­ta, a op­ty­mis­ta, że do połowy pełna. Wiecie, co ja o tym myślę? Że ta szklan­ka nie jest w połowie ani pełna, ani pus­ta, tyl­ko że to jest zła szklan­ka. Wy­raźnie za duża. Więc jeśli nie wiecie, czy wasza szklan­ka jest w połowie pus­ta, czy w połowie pełna, może le­piej się zas­tanówcie, czy nie zmienić jej na inną albo jeszcze lepiej, na inne naczynie? Nie chodzi o to, co myśli­cie o swo­jej szklan­ce, ale o to, co z nią zro­bicie. 

Zawsze robię to co mnie pasjonuje, z najwyższą jakością i etyką  oraz z nastawianiem na indywidualne podejście do człowieka. Ponadto postrzegam każdego człowieka holistycznie, co przekłada się na model pracy i obszary, w których się specjalizuję. To, kim jestem łącze z tym co potrafię, jako terapeuta, pedagog, doradca zawodowy, dietetyk, diet coach, ekspert promocji zdrowia i edukacji zdrowotnej, instruktor rekreacji ruchowej w tym sportu i kulturystyki oraz tańca od wielu lat instruktor teatralny. Pomaga mi w tym również ponad dwunastoletnie doświadczenie zawodowe (w środowisku osób niepełnosprawnych, osób z zaburzeniami psychicznymi oraz szeroko pojętych chorych), w tym na stanowisku kierowniczym popartym licznym i aktywnym uczestnictwem w środowiskach rehabilitacyjno-terapeutycznych i arteterapeutycznych. Prowadzące zawsze do konsolidowania i budowania  nowych środowisk, międzynarodowych, ruchów i cyklicznych wydarzeń kulturalnych. Wspieranie i inicjowanie pionierskich działań zmierzających do terapii totalnej poprzez artystyczny charakter rehabilitacji zawodowej oraz realizowania prawdziwej integracji. Jako wykładowca prowadzę zajęcia na wielu uczelniach. Warsztaty organizuje od ponad ośmiu lat, współpracując z wieloma międzynarodowymi organizacjami. Chcę dzielić się tym, co najlepsze w Polsce i zagranicą. JAK KORZYSTAĆ Z BEZPŁATNYCH MATERIAŁÓW NA STRONIE?
Zobacz film poniżej, tam podpowiadamy od czego zacząć...
1. Autor materiałów HolisticPrograms Adam Kasperek zawartych na serwisach internetowych www.HolisticPrograms.pl oraz Szkolenia-HolisticPrograms.com, udostępniających i sprzedających towary tych stron internetowych nie świadczą indywidualnemu czytelnikowi/widzowi zawodowego doradztwa, ani usług o charakterze medycznym.

2. Wiedza tu zawarta, jak i opisane procedury i sugestie nie mogą zastąpić konsultacji lekarskiej. Wszystko, co dotyczy zdrowia wymaga nadzoru medycznego, dlatego stosowanie jakichkolwiek metod i preparatów polecanych na tych stronach wymaga wcześniejszej konsultacji lekarskiej. Według prawa do lekarza należy ostateczna decyzja dotycząca leczenia.

3. Autor stron nie będą odpowiedzialni za żadne straty lub szkody rzekomo spowodowane przez jakiekolwiek informacje, bądź sugestie pochodzące z tej strony.

4. Autor na stronach publikuje różne przepisy i zalecenia. Nie odpowiada ednak za specyficzne potrzeby zdrowotne lub alergiczne czytelników, ogladających oraz klientów, które mogą wymagać nadzoru lekarskiego. Autor nie ponosi odpowiedzialności za niekorzystne reakcje na podane na stronach i oferowanych zalecenia i przepisy.

Jakiekolwiek działania zawsze konsultuj ze swoim lekarzem i nie rób niczego na własną rękę!

5. Wiedza tu zawarta jest tylko inspiracją do pogłebionej rozmowy i indwidualnej konsultacji każdego z: czytelników, ogladających oraz klientów, wraz ze swoim lekarzem prowadzącym i inymi specjalistami, pod których opieką i prowadzeniem, może się znajdować.

6. Korzystając z materiałow i towarów w tym szkoleń (eventów) dostępnych na serwisach internetowych www.HolisticPrograms.pl oraz Szkolenia-HolisticPrograms.com i ich subdomenach oraz dokonując zakupu towarów i usług tam zawartych akceptujesz powyższy regulamin w całości.