LIFESTYLE RENTGEN (7 filarów zdrowia) 

 Celem szkolenia jest poznanie siedmiu filarów zdrowia i szczegółowa praca nad jednym wybranym przez Ciebie. Podczas szkolenia dostarczymy Ci bardzo konkretnej wiedzy i umiejętności. Po tym szkoleniu zrozumiesz, jak można cieszyć się pełnym zdrowiem, bez względu na wiek i upływający czas. A wszystko w zabawnej atmosferze, pełna sceneria i multimedia, przez co przyswoisz i zapamiętasz o wiele więcej...

 
 

Oto DOSTĘPNE Moduły Szkolenia:
FILAR I. UZDRAWIAJĄCA MOC ODDECHU  - Kliknij zobacz więcej!

FILAR II. UZDRAWIAJĄCA MOC WODY -  Kliknij zobacz więcej!

FILAR III. UZDRAWIAJĄCA MOC JEDZENIA  - Kliknij zobacz więcej!

FILAR IV. UZDRAWIAJĄCA MOC Oczyszczania  - Kliknij zobacz więcej!

FILAR V. UZDRAWIAJĄCA MOC SNU  - Kliknij zobacz więcej!    

FILAR VI. UZDRAWIAJĄCA MOC RUCHU  - Kliknij zobacz więcej!

Flar VII. UZDRAWIAJĄCA MOC MYŚLI - Kliknij zobacz więcej!

 

Lifestyle Rentgen  -  to niezwykłe holistyczne szkolenie, to  Coaching Zdrowego Stylu Życia. Po ukończeniu Szkolenia, posiądziesz umiejętność prześwietlenia swojego stylu życia. Poznasz siedem filarów budowy zdrowego stylu życia. Dowiesz się, jak dzięki prostym sposobom  zmienić jakość swojego zdrowia i życia.  Twój udział w szkoleniu, to inwestycja w Twoje ciało.  Jedyne jakie masz i jakie kiedykolwiek będziesz Mieć! Po szkoleniu zrozumiesz, jak Twoje ciało może z Tobą współpracować. Przekonasz się, że ma to odbicie w każdej sferze Twojego Życia.

 

 tej edycji szkolenia, wprowadzimy Cię we wszystkie siedem filarów, po to, abyś dostał/a kompletną wiedzę w ramach jednego TYLKO szkolenia. Dokładnie przepracujemy jeden z wybranych przez Ciebie filarów. Nieważne kim jesteś, czym się zajmujesz i jak żyjesz.

  • Jeżeli czujesz, że jesteś na drodze wyczerpania fizycznego, emocjonalnego i psychicznego,  lub po prostu - nie chcesz na tej drodze się znaleźć,  weź Sprawy w Swoje Ręce. 
  • Jeżeli  chcesz zachować Swoje zdrowie, lub chcesz  wrócić do jego formy z przed lat. Jeżeli Już masz z nim problemy, a w chwili obecnej odczuwasz:  notoryczne zmęczenie,  które wiąże z częstym brakiem energii i licznymi infekcjami.
  • Jeżeli posiadasz liczne  zmiany dermatologiczne, częste bóle głowy chorujesz na Jedna z chorób cywilizacyjnych  (nadciśnienie, otyłość, alergie)  i czujesz ograniczenia z nimi związane, to właśnie dlatego, musisz wziąć udział w szkoleniu Lifestyle Rentgen - Siedem Filarów Zdrowia. 

Zapraszamy do rozpoczęcia zmian w Twoim życiu. Zostań menadżerem swojego życia. Uwolnij się od ograniczeń. 
Wybieraj -> Decyduj -> Zmieniaj Zycie na Lepsze!

 

Pamiętaj, zdrowie Masz TYLKO Jedno!  Zamiast wydawać Pieniądze na leki, cudowne preparaty i magiczne urządzenia, my nauczymy Cię Siedmiu Filarów Zdrowia.  Ucząc korzystać z doskonałości natury, wiedzy pokoleniowej, popartej najnowszymi badaniami i aktualnym stenem wiedzy medycznej. Gwarantujemy, że będzie szybciej, taniej i prościej. W Holistic Programs wiemy, że człowiek składa się ze sfery psychicznej, fizycznej i emocjonalnej/duchowej. Zajmowanie się tylko jedną z nich nie przynosi skutku. Skupienie się tylko na jednym wybranym aspekcie Życia (dieta / Ruch). - Nie daje pożądanych efektów. Zdrowo, Nie Znaczy źle, drogo czy niewygodnie!  Wszystko polega na tym, aby usuwać przyczyny powstawania chorób i stanów chorobowych, a nie zaleczać tylko Ich objawy. Tym własnie, rożni się, aby szkolenie, praca i filozofia naszego teamu, od typowych sposobów Leczenia.

 

Po ukończeniu Szkolenia wrócisz zrobić domu z Kompleksowa wiedza, dotyczącą  jednego z najważniejszych fundamentów Zdrowia - w dodatku wybranym przez Ciebie. Nauczysz się, Jak w praktyczny sposób zdobytą wiedzę, zamienić w codzienne nawyki. Jak zbudować swój Lifestyle Rentgen, czyli styl życia. Po to, aby cieszyć się znów ja wciąż, swoim zdrowym życiem.
Brzmi niewiarygodnie? I TAKIE właśnie jest! Dlatego prosimy Cie, 
Nie wierz, w ani Jedno Słowo z powyższych...
Przyjdź -> Przeżyj -> I przekonaj się sam.

Angielskiej wersji 
 
Українська ве рсіяWybierz wariant i zapisz się na szkolenie

Rozwiń listę:

79,00 zł

49,00 zł

  • Niedostepne

kliknij na obrazku...

WYPEŁNIJ ZGŁOSZENIE REGULAMIN UDZIAŁU W SZKOLENIU:
W przypadku wycofania zgłoszenia w terminie późniejszym niż 7 dni przed planowanym szkoleniem, uczestnik zostanie obciążony kosztem w wysokości 50% wartości zamówienia.
Odwołanie zgłoszenia musi być dokonane w formie elektronicznej na adres e-mail: Szkolenia@HolisticPrograms.pl w terminie 7 dni przez rozpoczynającym  się szkoleniem.
Możliwe jest zgłoszenie zastępstwa uczestnika inną osobą.

Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania szkolenia oraz zmiany ekspertów z przyczyn niezależnych od organizatora szkolenia.

Nieobecność uczestnika na szkoleniu bez uprzedniego poinformowania, powoduje obciążenie pełnymi kosztami udziału. Nieobecność na szkoleniu nie zwalnia z dokonania opłaty.

 

Nie wystawiamy rachunków i faktur, możliwe jest sporządzenie umowy o dzieło na wykonaną usługę, na wyraźną prośbę uczestnika.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją warunków udziału w szkoleniu.